Žasnime. Kniha plná životnej múdrosti. Čítajte Anselma Grüna a objavte zázraky v bežnom živote.

Žasnime. Kniha plná životnej múdrosti. Čítajte Anselma Grüna a objavte zázraky v bežnom živote.
28. septembra 2020 andreas

Naše šťastie sa živí žasnutím. Táto cesta je celkom jednoduchá, a predsa nesmierne obohacuje. Nech totiž robíme čokoľvek, či už jazdíme autom, čítame noviny, raňajkujeme, kosíme trávnik, alebo žehlíme, záleží na nás, ako k tomu pristupujeme. Uprostred života, uprostred všedného dňa môžeme vidieť zázraky. Musíme sa len naučiť hľadieť naň novými očami. Obyčajné veci skrývajú veľký význam. Stôl, chlieb, voda, víno, strom alebo kvet, to všetko nám odrazu môže ukázať svoj zmysel, stať sa symbolom a zažiariť novým leskom.

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša v týchto dňoch knižnú novinku od nemeckého benediktínskeho mnícha a uznávaného duchovného sprievodcu Anselma Grüna s názvom ŽASNIME. Autor v nej jedinečným spôsobom ukazuje a oceňuje zdanlivo bežné, samozrejmé veci: „Práve o to mi ide aj v tejto knihe, aby sme sa opäť naučili žasnúť, aby sme hľadali a odhaľovali tajuplnú podstatu všetkých tých každodenných vecí a činností, našich vzťahov k iným ľuďom a našli nový spôsob hospodárenia s časom. Aby sme odkrývali samozrejmé skutočnosti a to, čo v nich tkvie.“

Kniha má pevnú väzbu, formát 135 x 210 mm a 248 strán. Viac o knihe tu: http://www.donbosco.sk/tovar/zasnime. Objednať si ju môžete na stránke www.donbosco.sk emailom objednavky@donbosco.sk alebo telefonicky na číslach 02 5557 2226 a 0903 962 029.

O autorovi:
Anselm Grün OSB je nemecký katolícky kňaz, mních benediktínskeho opátstva Münsterschwarzach a vyhľadávaný duchovný sprievodca.  Jeho knihy o spiritualite a umení života sa stávajú svetovými bestsellermi a sú preložené do viac ako 30 jazykov.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných kníh.

The post Žasnime. Kniha plná životnej múdrosti. Čítajte Anselma Grüna a objavte zázraky v bežnom živote. appeared first on Zasvätený život.

(Zamyslenie zo stránky zasvatenyzivot.sk.)